Категорії Статей
Популярні Статті
Насосні станції Pedrollo: інструкція з експлуатації
Насосна станція - це відмінне рішення для забезпечення будинку водою. Особливо якщо вона належить ві ...»
Вихрові насоси переваги та недоліки
Для того, щоб вирішити побутові завдання і забезпечити приватну ділянку або виробництво постійним во ...»
Насосна станція принцип роботи
Всього п'ять-десять років тому, відправляючись відпочити на дачу або в свій заміський будиночок, нео ...»

Блог

Вид:
  • На сторінці:
  • 6
  • 25
  • 50
Как выбрать глубинный насос Pedrollo
..
28.11.2017    Переглядів: 118
Как розібрати глубинний насос Pedrollo
..
24.11.2017    Переглядів: 292
Глибинний насос – вибір та особливості
Встановлений в свердловину насос глибинний забезпечує стабільну подачу чистої води (вміст піску не більше 150 г на 1 м3). Він складається з цільного корпусу, двигуна і насосної частини. Корпус виконаний з нержавіючої сталі та інших стійких до корозії матеріалів. Це необхідно тому, що насос повинен працювати максимально довго без обслуговування. Витягти його з свердловини важко. Особливості глибинного насосу Чому в даному виді обладнання переважно використовується відцентрова насосна систем..
23.08.2017    Переглядів: 121
Насосне обладнання промислового та побутового класу Calpeda
Правильний вибір побутового та промислового насосного обладнання є одним з найважливіших умов ефективності роботи систем водопідготовки та водопостачання. Однією з умов мінімізації витрат на забезпечення їх функціонування є правильний вибір виробника. Пріоритет при виборі виробника насосного обладнання, незалежно від мети його придбання і функціоналу, слід віддавати торговим маркам, що давно зарекомендували себе на світовому ринку. Насосне обладнання Сalpeda - еталон якості Компанія Калпед..
15.08.2017    Переглядів: 105
Насоси та насосні станції італійської компанії Pedrollo
Для власників заміських котеджів і будинків, що використовують воду зі свердловин і колодязів, однією з умов комфортного проживання є облаштування постійного водопостачання. Сучасна побутова і водонагрівальна техніка за умови низького тиску в трубопроводі не тільки відмовляється працювати, а й виходить з ладу повністю, що в результаті призводить до непередбачуваних фінансових витрат. Вирішити проблему якісного водопостачання, причому і в тих випадках, коли в підключені до центрального водопровод..
07.08.2017    Переглядів: 170
Якісні фекальні насоси від інтернет-магазина Watermall
Для власників заміських будинків однією з нагальних проблем є необхідність вирішення питань з каналізаційними стоками. Від того, наскільки правильно буде вибрано спеціальне обладнання, залежить комфортність проживання, тому до його вибору слід підходити виважено і відповідально. У деяких випадках можливе підключення самопливних пристроїв, але в більшості випадків для відкачування каналізації використовують фекальні насоси різної конструкції. Перш ніж приступити до вибору моделі такого агрегату, ..
01.08.2017    Переглядів: 117
Технічні характеристики занурювальних насосів
Кожен, хто вирішує придбати заміський будинок або котедж, стикається з однією і тією ж проблемою - водопостачанням. Якщо в тому місці, де ви придбали будинок, є водопровід, то проблем не виникне. Але таке буває дуже рідко. Швидше за все, доведеться обзавестися свердловиною або колодязем і качати воду з допомогою насосу. Що вибрати - свердловину або колодязь - залежить від особистих переваг. Але і в тому, та в іншому випадку доведеться встановлювати занурювальний насос. Які ж характеристики мають..
17.07.2017    Переглядів: 164
Переваги колодязних насосів
Основне питання володарів ділянок прибудинкових територій укладає в тому, як же забезпечити полив цих самих територій. Найдієвіший спосіб вирішити цю проблему - колодязь. Але, як в будь-якій системі, тут є свої мінуси і плюси. Тут це переважання ручної роботи. Але це, можливо, і варто того, якщо полив ділянки при цьому буде ефективним. Звичайно, хотілося б довести будь-який процес до автоматизації, адже в наш час, коли кожна хвилина на рахунку, це набагато зручніше. Кроком вперед у доведе..
10.07.2017    Переглядів: 265
Свердловинні насоси - будова та технічні характеристики
Активне облаштування свердловини починається з правильного вибору насоса. Саме цей елемент буде здійснювати основну функцію подачі води на всі точки споживання. На сьогоднішній день запропоновано безліч різних варіантів, що відрізняються принципом роботи, розмірами, вартістю і продуктивністю. Але всі вони мають загальні технічні характеристики роботи. Загальний опис свердловинного пристрою Свердловинні насоси мають невеликий діаметр 3 і 4 дюйма. Вони служать для підйому води з великої глиб..
03.07.2017    Переглядів: 150
Відцентрові насоси і їх характеристики
Відцентрові насоси є найбільш поширеним видом насосів серед широкого спектру насосної техніки, представленої в Україні. Попит створює пропозицію. Так, більше 50% ринку насосного обладнання припадає саме на відцентрові насоси. Але щоб зробити правильний вибір, потрібно розібратися з основними характеристиками даного пристрою. Конструкція і робота відцентрового насоса Відцентровий насос складається з корпусу, що має спіральну форму, і розташованого усередині жорстко закріпленого колеса, що с..
26.06.2017    Переглядів: 122
За якими параметрами вибирається насос для криниці?
Вибір насоса для криниці - справа непроста, і для того, щоб подібне обладнання служило своєму власникові протягом тривалого терміну, важливо ще до покупки врахувати деякі його параметри. Для того щоб криниця, яка розташована на ділянці або в будь-якому іншому місці, де можливості пробурити свердловину просто немає, а центральне водопостачання відсутнє, дозволяла максимально якісно забезпечувати водою споживачів, необхідно обладнати її спеціальним насосом. Якщо порівнювати насоси, призначені д..
13.06.2017    Переглядів: 342
Вихрові і відцентрові насоси - який варіант краще?
Насосне обладнання, яке пропонується сучасними виробниками, призначене для різних цілей, а тому для того, щоб вибрати підходящий варіант, важливо знати, чим відрізняється подібне обладнання один від одного. Водяний насос виступає в якості одного з основних елементів систем водопостачання, і саме від того, наскільки він функціональний, багато в чому залежить робота системи в цілому. Досить спочатку неправильно вибрати обладнання, не врахувавши його конструкцію або потужність, для того, щоб отр..
12.06.2017    Переглядів: 269
Принцип роботи вихрових насосів
Насосів існує велика класифікація в залежності від цілей використання і принципу дії. В основному виробники роблять упор на виготовлення вихрових насосних агрегатів, так як вони вважаються найпопулярнішими. Часто їх вбудовують в насосну станцію для більш потужного водопостачання, а в оригінальному вигляді активно використовуються в промисловості, де робота йде з агресивними і хімічними рідинами. Яким же чином вихрові насоси виконують своє завдання? Конструкція вихрового насоса Вихрові насо..
12.05.2017    Переглядів: 336
Конструкція насосних станцій Pedrollo
Конструкція насосної станції - система досить складна. Вона включає в себе корпус насоса (чавун, патрубки з різьбою ISO 228/1), кришку двигуна (алюмінієва вставка, з функцією антиблокування), робоче крісло (латунь з радіальними лопатками), провідний вал (з нержавіючої сталі EN 10088-3 - 1.4104 ), електронасос, механічне ущільнення, підшипники, конденсатор, електродвигун. Деталі конструкцій насосних станцій Педролло Конструкція включає в себе однофазний насос, бак-накопичувач з мембрано..
11.05.2017    Переглядів: 453
Модернізація насосів JCR від Pedrollo
Італійська компанія Pedrollo з виробництва насосів і насосних станцій має свої представництва в більш ніж ста країнах світу і представляє своїм покупцям широкий вибір техніки, яка з легкістю буде вирішувати як прості побутові проблеми, так і справлятися в сільському господарстві. Серія насосів JCR презентує насосну станцію, спроектовану для перегону води навіть в суміші з повітрям. Простота і надійність даних насосних станцій дозволяють використовувати їх в побутових умовах в комплексі з агре..
03.05.2017    Переглядів: 390

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний