Фильтр товаров

Цена:

грн.

Фекальні насоси Pedrollo

Хочете придбати обладнання, яке буде помітно відрізнятися на тлі інших своєю високою якістю і безпроблемною експлуатацією? Інтернет магазин Watermall пропонує асортимент фекальних насосів від відомого виробника Педролло. Різноманітність серій моделей представляє можливість обрати ідеальний для ваших умов і цілей агрегат. Фекальний насос Педролло відкачує стічні і дуже забруднені води в різних сферах. Його активно використовують як в побуті, так і в промисловості. Встановлюють фекальний насос і в квартирному будинку, і в гаражі, і на підприємстві, мийці, парковці і інших місцях. Саме це обладнання здатне впоратися з дуже брудною рідиною, що містить велику кількість твердих частинок. Це все можливо завдяки спеціальній конструкції агрегату, в якій є робоче чавунне колесо досить значної товщини. Тому насос дуже стійкий, міцний і прослужить довгий термін.

Відображати:
Сортування за

Особливості фекальних насосів Педролло

Кожна серія моделей має свої невеликі відмінності не тільки в властивостях роботи, але і в конструкції. Наприклад, фекальні насоси XZ, VX, VXC, MC обладнані спеціальним вимикачем поплавця. Розташовується він зовні. Його мета: самостійно вмикати та вимикати пристрій в залежності від рівня рідини. Все це легко регулюється за допомогою шнурка цього ж самого поплавка. А ось моделі PMC і PVXC опускаються лише на 10 метрів. На цьому рівні проводять їх монтаж на спеціальних металевих напрямних і кутовому відводі. Він ідеально підійде для використання на садово-дачних ділянках і відкачування різних побутових стоків. Домішки в них можуть бути до 70 мм в діаметрі: спеціальний подрібнювач відмінно впорається з цією проблемою.

 

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний