Фильтр товаров

Цена:

грн.

Дренажні насоси Pedrollo

Італійський виробник Pedrollo створив величезний асортимент дренажних насосів для використання їх в побуті. Вони справляються з багатьма різними проблемами. Це і відкачування брудних стічних або ґрунтових вод, а так само очищення басейнів, підвалів, ям, каналів, погребів і навіть каналізації.

Відображати:
Сортування за

Встановлення дренажних насосыв Педролло

Дренажне обладнання можна встановити і в звичайний колодязь або свердловину для викачування рідини без твердих частинок. З широкого вибору можна обрати модель під потрібну сферу використання, ступінь забруднення території та відповідної продуктивності. Деякі агрегати доповнені спеціальними ріжучими деталями, які перероблять рідину будь-якого ступеня забрудненості. Інтернет магазин Watermall пропонує великий вибір продукції, в якому легко підібрати потрібний дренажний насос Pedrollo за приємною ціною. Ми працюємо з виробником, тому гарантуємо стабільну і довгу роботу якісного, непідробного обладнання.

Технічна характеристика дренажних насосів Pedrollo

У багатому виборі різних моделей можна виділити основні два види насосів. Це дренажний для води та занурювальний. Обладнання першого типу - це спеціальна лопастна конструкція, яка легко працює з будь-яким забрудненим середовищем. Так само деякі такі насоси можна встановити на дні ями, щоб зробити більш потужне очищення. Збір стоків відбувається за допомогою всмоктуючої частини. Вона розташовується знизу всього пристрою і відділена спеціальними гратами, які виконують функцію фільтру. Відокремлюються каміння і великі частки. Запускає всю роботу двигун, на валу якого знаходяться лопатеві колеса. Сам насос розташовується в стійкому корпусі зі сталі або пластику. Другий тип агрегатів має деякі відмінності та обмеження в своїй роботі. Дренажний занурювальний насос має досить низьку ціну, тому і користується популярністю, особливо у дачників або ж власників приватних ділянок. Вони призначені для свердловин і каналізацій, температура води в яких не перевищує 40° С. Напір здатний досягати 27м, а загальна продуктивність такого обладнання - до 400 л / хв. Потужність агрегату становить цілих 1100 Вт. Дренажні заглибні насоси Pedrollo - це практичні, безпечні і надійні пристрої, які не вимагають додаткового обслуговування.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний