Фильтр товаров

Цена:

грн.

Каталог дренажно-фекальних насосів Pedrollo

Напевно на більшості приватних ділянок і територіях заміських будинків побутове життя без дренажно-фекального насоса була б складнішим. Цей агрегат здатний вирішити багато проблем з очищенням від бруду і відходів. При цьому результат очищення - це чиста вода, яку можна використовувати для поливу або збагачення найближчого водоймища. Фекально-дренажні насоси Педролло - це спеціальні агрегати, завданням яких є відкачка стоків, бруду та інших відходів. Тому сфера застосування їх досить широка: як домашні умови, так і промислова сфера.

Відображати:
Сортування за

Встановлення дренажно-фекальних насосів

Дренажні і фекальні насоси встановлюються в приймальному колодязі або ж септику. Його не можна занурювати повністю в брудну середу, тому закріплення відбувається у верхній частині резервуара. Існує також окремий плаваючий спосіб. В такому випадку в неочищену воду занурюється лише нижня половина пристрою. Робота може відбуватися в вертикальному або горизонтальному положенні. Від цього повністю залежить глибина занурення. У першому випадку вона дорівнює 7 метрам, а от у другому досягає 100 метрів.

Застосування дренажно-фекальних насосів

Якщо потрібно періодично очищати підвальне приміщення від бруду або осушити басейн, без насоса дренажно-фекального не обійтися. Вони створені спеціально для того, що перекачувати рідину з твердими домішками. Такий агрегат не відрізняється особливою потужністю, але продуктивність досить висока. За рахунок цього насос добре справляється з поставленим завданням. Для чого ж призначені ці пристрої?

- Для очищення затоплюваних підвальних приміщень;

- Відкачування або ж перекачування забруднених стічних і ґрунтових вод, каналізаційних стоків або наслідків дощу;

- Осушення або наповнення басейнів;

- Переробки стічних відходів;

- Відкачування води з неглибоких свердловин, водойм для поливу.

Фекальні насоси мають спеціальну ріжучу частину, яка подрібнює всі тверді елементи у рідині. Вони можуть бути до 5 сантиметрів в діаметрі. Якщо ж він більше, встановлюється так само попередній подрібнювач. Невеликий занурювальний дренажний насос з вбудованим поплавком здатен самостійно запускатися і завершувати роботу в залежності від положення води. Пристрій є безпечним. Він також має додатковий захист від стрибків напруги і перегріву.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний