Категорії Статей
Останні Статті
Как выбрать глубинный насос Pedrollo
Глибинний насос (або як його ще називають, погружной) - це спеціальна гідравлічна установка, що дозв ...»
Как розібрати глубинний насос Pedrollo
Ремонт насосного обладнання - на жаль, з цим часом стикаються деякі користувачі подібної техніки. Ал ...»
Глибинний насос – вибір та особливості
Встановлений в свердловину насос глибинний забезпечує стабільну подачу чистої води (вміст піску не б ...»
Популярні Статті
Насосні станції Pedrollo: інструкція з експлуатації
Насосна станція - це відмінне рішення для забезпечення будинку водою. Особливо якщо вона належить ві ...»
Вихрові насоси переваги та недоліки
Для того, щоб вирішити побутові завдання і забезпечити приватну ділянку або виробництво постійним во ...»
Как розібрати глубинний насос Pedrollo
Ремонт насосного обладнання - на жаль, з цим часом стикаються деякі користувачі подібної техніки. Ал ...»

News

Вид:
  • На сторінці:
  • 15
  • 25
  • 50
Как выбрать глубинный насос Pedrollo
Глибинний насос (або як його ще називають, погружной) - це спеціальна гідравлічна установка, що дозволяє викачувати воду з глибини до 7-8 метрів. Такого показника більш ніж достатньо для якісного водопостачання будинку або дачі - залишилося тільки правильно підібрати і встановити апарат. Погружний насос - переваги і особливості Переваг у такого типу насосного обладнання воістину чимало. Це і підвищена продуктивність, і відмінна швидкість подачі води зі свердловини до місця забору, і довгов..
28.11.2017    Переглядів: 461
Как розібрати глубинний насос Pedrollo
Ремонт насосного обладнання - на жаль, з цим часом стикаються деякі користувачі подібної техніки. Але в цьому процесі немає нічого надскладного, якщо заздалегідь запастися корисними порадами та рекомендаціями щодо правильної розбирання насосних станцій. Розглянемо докладніше на прикладі глибинного насоса Pedrollo. Розбирання насосу Pedrollo поетапно Не має значення, знадобилося вам просто перевірити роботу насосного обладнання або прилад вийшов з ладу: для того, щоб дістатися до електрично..
24.11.2017    Переглядів: 1154
Глибинний насос – вибір та особливості
Встановлений в свердловину насос глибинний забезпечує стабільну подачу чистої води (вміст піску не більше 150 г на 1 м3). Він складається з цільного корпусу, двигуна і насосної частини. Корпус виконаний з нержавіючої сталі та інших стійких до корозії матеріалів. Це необхідно тому, що насос повинен працювати максимально довго без обслуговування. Витягти його з свердловини важко. Особливості глибинного насосу Чому в даному виді обладнання переважно використовується відцентрова насосна систем..
23.08.2017    Переглядів: 278
Насосне обладнання промислового та побутового класу Calpeda
Правильний вибір побутового та промислового насосного обладнання є одним з найважливіших умов ефективності роботи систем водопідготовки та водопостачання. Однією з умов мінімізації витрат на забезпечення їх функціонування є правильний вибір виробника. Пріоритет при виборі виробника насосного обладнання, незалежно від мети його придбання і функціоналу, слід віддавати торговим маркам, що давно зарекомендували себе на світовому ринку. Насосне обладнання Сalpeda - еталон якості Компанія Калпед..
15.08.2017    Переглядів: 186
 Італійської компанії Pedrollo
Для власників заміських котеджів і будинків, що використовують воду зі свердловин і колодязів, однією з умов комфортного проживання є облаштування постійного водопостачання. Сучасна побутова і водонагрівальна техніка за умови низького тиску в трубопроводі не тільки відмовляється працювати, а й виходить з ладу повністю, що в результаті призводить до непередбачуваних фінансових витрат. Вирішити проблему якісного водопостачання, причому і в тих випадках, коли в підключені до центрального водопровод..
07.08.2017    Переглядів: 182
Якісні фекальні насоси від інтернет-магазина
Для власників заміських будинків однією з нагальних проблем є необхідність вирішення питань з каналізаційними стоками. Від того, наскільки правильно буде вибрано спеціальне обладнання, залежить комфортність проживання, тому до його вибору слід підходити виважено і відповідально. У деяких випадках можливе підключення самопливних пристроїв, але в більшості випадків для відкачування каналізації використовують фекальні насоси різної конструкції. Перш ніж приступити до вибору моделі такого агрегату, ..
01.08.2017    Переглядів: 179
Технічні характеристики занурювальних насосів
Кожен, хто вирішує придбати заміський будинок або котедж, стикається з однією і тією ж проблемою - водопостачанням. Якщо в тому місці, де ви придбали будинок, є водопровід, то проблем не виникне. Але таке буває дуже рідко. Швидше за все, доведеться обзавестися свердловиною або колодязем і качати воду з допомогою насосу. Що вибрати - свердловину або колодязь - залежить від особистих переваг. Але і в тому, та в іншому випадку доведеться встановлювати занурювальний насос. Які ж характеристики мають..
17.07.2017    Переглядів: 249
Переваги колодязних насосів
Основне питання володарів ділянок прибудинкових територій укладає в тому, як же забезпечити полив цих самих територій. Найдієвіший спосіб вирішити цю проблему - колодязь. Але, як в будь-якій системі, тут є свої мінуси і плюси. Тут це переважання ручної роботи. Але це, можливо, і варто того, якщо полив ділянки при цьому буде ефективним. Звичайно, хотілося б довести будь-який процес до автоматизації, адже в наш час, коли кожна хвилина на рахунку, це набагато зручніше. Кроком вперед у доведе..
10.07.2017    Переглядів: 367
Свердловинні насоси - будова та технічні характеристики
Активне облаштування свердловини починається з правильного вибору насоса. Саме цей елемент буде здійснювати основну функцію подачі води на всі точки споживання. На сьогоднішній день запропоновано безліч різних варіантів, що відрізняються принципом роботи, розмірами, вартістю і продуктивністю. Але всі вони мають загальні технічні характеристики роботи. Загальний опис свердловинного пристрою Свердловинні насоси мають невеликий діаметр 3 і 4 дюйма. Вони служать для підйому води з великої глиб..
03.07.2017    Переглядів: 245
Відцентрові насоси і їх характеристики
Відцентрові насоси є найбільш поширеним видом насосів серед широкого спектру насосної техніки, представленої в Україні. Попит створює пропозицію. Так, більше 50% ринку насосного обладнання припадає саме на відцентрові насоси. Але щоб зробити правильний вибір, потрібно розібратися з основними характеристиками даного пристрою. Конструкція і робота відцентрового насоса Відцентровий насос складається з корпусу, що має спіральну форму, і розташованого усередині жорстко закріпленого колеса, що с..
26.06.2017    Переглядів: 192
За якими параметрами обирається насос для криниці?
Вибір насоса для криниці - справа непроста, і для того, щоб подібне обладнання служило своєму власникові протягом тривалого терміну, важливо ще до покупки врахувати деякі його параметри. Для того щоб криниця, яка розташована на ділянці або в будь-якому іншому місці, де можливості пробурити свердловину просто немає, а центральне водопостачання відсутнє, дозволяла максимально якісно забезпечувати водою споживачів, необхідно обладнати її спеціальним насосом. Якщо порівнювати насоси, призначені д..
13.06.2017    Переглядів: 485
Вихрові і відцентрові насоси - який варіант краще?
Насосне обладнання, яке пропонується сучасними виробниками, призначене для різних цілей, а тому для того, щоб вибрати підходящий варіант, важливо знати, чим відрізняється подібне обладнання один від одного. Водяний насос виступає в якості одного з основних елементів систем водопостачання, і саме від того, наскільки він функціональний, багато в чому залежить робота системи в цілому. Досить спочатку неправильно вибрати обладнання, не врахувавши його конструкцію або потужність, для того, щоб отр..
12.06.2017    Переглядів: 446
Принцип роботи вихрових насосів
Насосів існує велика класифікація в залежності від цілей використання і принципу дії. В основному виробники роблять упор на виготовлення вихрових насосних агрегатів, так як вони вважаються найпопулярнішими. Часто їх вбудовують в насосну станцію для більш потужного водопостачання, а в оригінальному вигляді активно використовуються в промисловості, де робота йде з агресивними і хімічними рідинами. Яким же чином вихрові насоси виконують своє завдання? Конструкція вихрового насоса Вихрові насо..
12.05.2017    Переглядів: 602
Конструкція насосних станцій Pedrollo
Конструкція насосної станції - система досить складна. Вона включає в себе корпус насоса (чавун, патрубки з різьбою ISO 228/1), кришку двигуна (алюмінієва вставка, з функцією антиблокування), робоче крісло (латунь з радіальними лопатками), провідний вал (з нержавіючої сталі EN 10088-3 - 1.4104 ), електронасос, механічне ущільнення, підшипники, конденсатор, електродвигун. Деталі конструкцій насосних станцій Педролло Конструкція включає в себе однофазний насос, бак-накопичувач з мембрано..
11.05.2017    Переглядів: 969
Модернізація насосів JCR від Pedrollo
Італійська компанія Pedrollo з виробництва насосів і насосних станцій має свої представництва в більш ніж ста країнах світу і представляє своїм покупцям широкий вибір техніки, яка з легкістю буде вирішувати як прості побутові проблеми, так і справлятися в сільському господарстві. Серія насосів JCR презентує насосну станцію, спроектовану для перегону води навіть в суміші з повітрям. Простота і надійність даних насосних станцій дозволяють використовувати їх в побутових умовах в комплексі з агре..
03.05.2017    Переглядів: 567
News

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний