Фильтр товаров

Цена:

грн.

Вихрові насоси для води

Відображати:
Сортування за

Вихровий насос

Вихрові насоси призначені для перекачування не тільки води, але й інших рідких речовин. Ними обладнують автономні системи водопостачання в заміських будинках, котеджах і на дачах. Однак, цим не обмежується сфера застосування гідравлічних пристроїв. Крім зазначеного, насоси вихрового типу використовують в найрізноманітніших галузях виробництва, в фармацевтиці та харчовій промисловості.

Це сучасне обладнання має особливі технічні характеристики, які обумовлені його конструкцією і виділяють вихровий насос серед його «побратимів».

Основним робочим механізмом агрегату є робоче колесо. Це плоский диск, оснащений похилими або радіальними лопатями. Колесо обертається на валу в об'ємному циліндрі, між внутрішньою стінкою якого і лопатями практично немає зазору. Захоплена лопатями, що обертаються, вода, закручується під впливом відцентрової сили, створюючи рідке вихрове кільце, яке притискається до стінок циліндра. Завдяки конструкції робочого колеса, одна і та ж молекула води багаторазово потрапляє під лопаті, отримуючи нове прискорення і додаткову енергію. Вся рідина переміщується по циліндру і під тиском виштовхується з вихідного каналу.

Цей тиск має досить великі показники. Якщо порівняти вихрові насоси для перекачки води з відцентровими, то у перших, при однаковій швидкості обертання лопатей і потужності, тиск, який діє на рідину, буде більшим, ніж у відцентрових, в 3 - 5 разів. Завдяки цьому дані пристрої мають відносно невеликі габарити і невелику вагу, що дозволяє доволі легко монтувати їх в будь-яких місцях.

Таким чином, найбільш доцільним є використання вихрових гідронасосів там, де потрібно створити досить сильний тиск при невеликій кількості рідини. Крім промислової сфери, така ситуація часто виникає саме в забезпеченні водою заміських будинків: тобто коли потрібна не дуже велика кількість води для однієї або декількох будівель, забезпечуючи робочий тиск в системі при збільшеному гідравлічному опорі. Саме вихровими насосами обладнуються станції водопостачання в котеджних містечках під Києвом і в інших районах України.

Це обладнання чудово впорається з потраплянням повітря або газу в основний потік, а також невеликих часток. Разом з тим, ККД у вихрових насосів не дуже високий; причому вміст в рідині більших абразивних частинок не тільки ще більше знижує ККД, але з часом навіть може призвести до зношування внутрішніх запчастин пристрою.

Всі вихрові насоси мають відмінну самовсмоктуючу дію. На відміну від своїх попередників, винайдених, до речі, більше 60 років тому, сучасні агрегати працюють набагато більш безшумно. Тому їх можна сміливо купити для установки в житловому будинку, оскільки шум від роботи насосу точно не турбуватиме людей, що там мешкають.

Це обладнання рекомендується використовувати в якості додаткового компресора - для посилення тиску у водопровідній мережі, а також в системах охолодження, кондиціонування та циркуляції. Встановивши його, можна значно поліпшити якість водопостачання в сільській місцевості та в своєму власному заміському господарстві.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний