Фильтр товаров

Цена:

грн.

Самовсмоктуючі насоси

Відображати:
Сортування за

Відцентрові самовсмоктуючі насоси для води

Самовсмоктуючі насоси можна назвати ідеальним рішенням для власників котеджів під Києвом або заміських будинків в будь-якому куточку України. Для того, щоб організувати в своєму приватному будинку або на улюбленій дачі незалежне і безперебійне водопостачання, досить правильно підібрати, а потім придбати і встановити це гідравлічне обладнання.

Самовсмоктуючі насоси працюють за єдиним принципом: в циліндричному корпусі при обертанні крильчатки утворюються дві зони - зона нагнітання рідини, яка розташована біля краю робочого колеса, і зона всмоктування, яка генерується навпроти осі обертання лопатей.

Існують два типи самовсмоктуючих насосів - з ежектором і без нього. Конструкція ежектора - це спеціальна камера, де на шланг, відповідальний за подачу, встановлюється патрубок меншого діаметру. Оскільки в більш вузькому просторі рідина рухається з більшою швидкістю, створюється розріджена ділянка, яка всмоктує воду і прискорює її просування по водопроводу. Ще однією конструктивною особливістю самовсмоктуючих насосів є можливість перекачувати воду разом з повітрям, таким чином випадкове потрапляння газу в двигун не призведе до його відключення або поломки.

Самовсмоктуючий насос з ежектором не завжди можна встановити безпосередньо в будинку, оскільки цей прилад працює досить шумно. Однак він просто незамінний там, де потрібно підняти воду на поверхню з пристойної глибини, до 9 метрів. У свердловину або колодязь опускається водозабірна труба, а сам агрегат встановлюється на деякій відстані від неї. Завдяки цьому можна постійно контролювати роботу насосної системи, що підвищує її експлуатаційний термін.

Окремим видом гідравлічного обладнання є відцентрові самовсмоктуючі насоси, які широко використовуються не тільки для налагодження системи водопостачання в будинку, але і для опалення або кондиціонування житлових приміщень. У корпусі спіралевидної форми закріплено робоче колесо, лопаті якого спрямовані в бік, протилежний осі обертання колеса.

Рідина під впливом відцентрової сили переміщується до напірного трубопроводу. У центрі робочого колеса тиск знижується, створюючи надходження рідини з боку всмоктування і сприяючи, таким чином, безперервності всього циклу.

Подібні агрегати схильні до кавітації - посиленому пароутворенню і подальшому лопанню бульбашок газу. Конденсат пару, що виникає при цьому в водному потоці здатний призвести до гідравлічних ударів, які погіршують роботу всієї гідравлічної системи або окремих її вузлів. Це може статися через неправильне встановлення насосу, наприклад якщо він встановлений на глибині більше 9 метрів. Тому в процесі встановлення дуже важливо дотримуватися всіх правил і норм.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний