Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Погружні насоси

Відображати:
Сортування за

Водяні погружні насоси

Необхідною умовою для комфортного проживання людей на дачі під Києвом або в приватному будиночку, розташованому в будь-якому мальовничому куточку України, є забезпечення на заміській ділянці незалежного водопостачання. Для цього необхідно подбати про дві речі: наявність на ділянці, або поруч з нею, природних водойм або штучних водозабірних точок, а також про те, щоб придбати саме те обладнання, яке буде безперебійно постачати будинок чистою водою.

Ідеальним рішенням для колодязя або свердловини буде використання погружного насосу. Цей агрегат не тільки здатний піднімати воду з глибини, що сягає багатьох десятків метрів, але і створює сильний тиск, який відповідає за доставку води до всіх точок в будинку.

Всі частини і корпус насосу створюються з таких матеріалів, які найкращим чином протистоять корозійним процесам.

Погружні насоси призначені для перекачування чистої води. Як правило, їх монтують на невеликій глибині. Для того, щоб насос не засмічувався, не можна його опускати на саме дно колодязя. Насосні пристрої для колодязів оснащені поплавковим вимикачем, який припинить роботу приладу, якщо рівень води знизиться до критичної позначки.

Погружні насоси, що застосовуються для свердловин, мають більш вузьку і витягнуту форму. Завдяки подібній до циліндричної конструкції, діаметр основи у якій дорівнює всього 3-4 дюйми, пристрої вміщаються всередині вузьких свердловин. Вони підходять тільки для підйому чистої води з піщаних або вапнякових водоносних шарів і прекрасно справляються з роботою на великих глибинах (від декількох десятків до двохсот і навіть трьохсот метрів). Це робить подібні насоси просто незамінними в тих випадках, коли буріння свердловини є єдиною можливістю провести воду на земельну ділянку.

Ці надійні та потужні агрегати при роботі створюють зовсім незначний шум, тому вони не здатні зіпсувати відпочинок або порушити спокій людей, які мешкають у будинку. Єдиним їх недоліком є певна складність монтажу і гарантійного обслуговування. Тому бажано, щоб встановлювали погружні насоси кваліфіковані фахівці, які обов'язково врахують необхідні показники тиску і продуктивності пристрою. Тоді ви зможете бути впевнені в тому, що ваш заміський будинок і все присадибне господарство буде забезпечено чистою і свіжою водою в будь-яку пору року.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний