Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Багатоступінчасті насоси


 

Відображати:
Сортування за

Багатоступінчасті насоси для води

У будь-якому будинку, де мешкають люди, має бути налагоджене хороше водопостачання. Проте на практиці це буває не зовсім так, особливо якщо приватний будинок або котедж розташовані далеко від стаціонарних водопровідних магістралей, наприклад, під Києвом. В цьому випадку для забезпечення свого дому водою, необхідно прокладати автономний водопровід. А оскільки протяжність труб може бути досить довгою, то через це тиск рідини в них складно підняти до належного рівня.

Багатоступінчасті насоси є справжнім порятунком у цій ситуації. Ці надійні і продуктивні агрегати використовуються не лише для подачі води у водопровідну або опалювальну систему житлового будинку, але і для підвищення тиску рідини, якщо з яких-небудь причин він в цих системах не досягає належного рівня.

Виготовляють насоси з нержавіючої сталі і латуні, в цьому випадку їх використовують для перекачування води в температурному діапазоні від 1 до 45 градусів. Якщо насос призначений для застосування в більш гарячій воді (від 45 до 100 градусів), тоді його корпус і основні деталі виробляють з тугоплавкого чавуну.

Залежно від розташування робочих коліс, а також вхідних і вихідних каналів, обладнання буває горизонтальним і вертикальним.

Поділяються багатоступінчасті насоси на механізми секційного і спірального типу; причому кожен з цих видів має свої відмінності в конструкції. Секційні насоси переміщують воду крізь направляючі апарати кожної з секцій послідовно. Кожне з робочих коліс додає рідині, що перекачується, додаткове прискорення, у зв'язку з цим і відбувається підвищення тиску в системі. Проте в такому пристрої ККД не дуже високий, оскільки неминуче виникають втрати енергії при перетворенні обертального руху води в поступальний.

Багатоступінчастий відцентровий насос спірального типу має більш урівноважений мережевий тиск, це досягається завдяки вдосконаленій конструкції - відсутності направляючих апаратів і збалансованому осьовому тиску. ККД у цього пристрою набагато вищий, ніж у насоса попереднього типу.

Багатоступінчасті насоси дуже потужні, тому часто також використовуються в промисловості. Вони не лише забезпечують якісне та безперебійне водопостачання, що, погодьтеся, є необхідною умовою для комфортного проживання людей. Ці пристрої досить потужні, щоб з їх допомогою організувати ефективну систему поливу навіть на ділянці великої площі.

Крім того, насоси багатоступінчасті з успіхом впроваджуються в різних сферах виробництва, де величезне значення має не лише потужність самого пристрою, але і його ККД, оскільки йдеться про великі об'єми перекачування рідини. Найчастіше багатоступінчасті агрегати застосовують для перекачування холодної води, трохи рідше - для інших неагресивних рідких середовищ.

Перед тим, як купити багатоступінчастий насос, необхідно ретельно проаналізувати коло потенційних завдань і зробити розрахунок потужності, необхідної для коректної роботи водопровідної системи, враховуючи усі особливості. Тоді ви будете упевнені в тому, що устаткування працюватиме ефективно, якісно і довго.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний