Фильтр товаров

Цена:

грн.

Виробник

Марка

Глибинні насоси

Відображати:
Сортування за

глибинні насоси для води

Глибинні насоси спеціально розроблені для того, щоб була можливість діставати воду, яка залягає під землею на великій глибині. Ці сучасні й потужні агрегати мають велику продуктивність і використовуються у вузьких колодязях або свердловинах.

Якщо на земельній ділянці необхідно обладнати безперебійне водопостачання, а найближча відкрита водойма знаходиться занадто далеко, то глибинний насос легко впорається з поставленим завданням. З будь-якої глибини він буде безперебійно качати воду, навіть якщо в ній присутня невелика кількість піску або інших суспензій.

Це обладнання повністю занурюється в рідину і не нагрівається навіть під час тривалої роботи. Глибинні насоси абсолютно не примхливі в експлуатації і не потребують будь-якого нагляду (особливо, якщо монтаж агрегату був виконаний грамотно і відповідно до його технічних характеристик).

Глибинні насоси для свердловин відрізняються вузьким корпусом, ширина якого може бути не більше кількох дюймів. Ці витягнуті циліндри зроблені з матеріалу, не схильного до корозії, тому вони пристосовані для повного занурення в рідке середовище. Вони працюють у водоносних пластах на будь-якій глибині, головне, щоб відстань до дна свердловини була не менше, ніж метр.

Насоси для використання в колодязях оснащені поплавковим вимикачем і мають дещо більший діаметр. Вони можуть функціонувати в будь-якому положенні - і у вертикальному, і в горизонтальному.

Щоб придбати насос, який найбільш оптимально відповідатиме поставленим цілям, і при цьому не буде дарма витрачати електроенергію, слід спершу визначити ці самі цілі і зробити деякі розрахунки. Так, необхідно визначити необхідну потужність пристрою на підставі ряду характеристик самої свердловини, а також витрат води.

Для розрахунку першого параметра слід визначити висоту від залягання водоносного пласта до найвищої водозабірної точки, яка розташовується в будинку. До уваги береться і момент опору води, що протікає по трубах, і їх діаметр. Витрати води розраховуються виходячи з кількості людей що одночасно мешкають в будинку. Вважається, що двохсот літрів на добу одній людині більш ніж достатньо (мається на увазі і забезпечення побутових потреб, і вода для пиття, і робота миючих або пральних машин та ін.). Якщо ж окрім самого будинку необхідно забезпечити водою і всю земельну ділянку - з метою поливу або зрошення, - то до отриманого значення потрібно додатково додати від 1500 до 2000 л води на добу.

При роботі глибинних насосів генерується мінімальний рівень шуму, тому комфорт мешканців, що відпочивають, нічим не буде порушений.

Де б не знаходилася ваша дача або котедж - в елітному селищі під Києвом або в будь-якому мальовничому куточку на просторах України - це надійне насосне обладнання надовго позбавить вас від турбот, пов'язаних із забезпеченням води в заміському будинку.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний