Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Відцентрові насоси

Відображати:
Сортування за

Відцентрові насоси для будинку

Відцентрові насоси - це такі виробничі агрегати, в яких вода, або будь-яка інша рідина, перекачується під впливом робочого колеса від центру до периферії. Відцентрова сила, яка виникає в цьому процесі, саме і створює тиск, необхідний для подолання опору і просування рідини по трубах.

Конструкція відцентрового насоса для води наступна: у суцільнолитому корпусі, який найчастіше має спіралевидну форму, на обертаючому валі встановлене робоче колесо. Ця деталь може мати лопаті безпосередньо на своєму диску, або мати закриту форму, коли лопаті знаходяться між двох дисків. І в одному, і в іншому випадку лопаті відхилені в сторону, протилежну осі обертання робочого колеса. Патрубки, що з'єднують корпус з трубою, відповідальною за подачу, та напірною трубою або шлангом, знаходяться спереду і ззаду пристрою.

Коли вода в осьовому напрямку заповнює внутрішню частину корпусу, то при увімкненні відцентрового насоса вал з робочим колесом починає обертатися, і рідина витісняється від центру до стінок під впливом відцентрових сил. У результаті цього виникає різниця тисків: в центрі він мінімальний, а на периферії - найбільший. Саме завдяки високому тиску рідина з силою виштовхується в напірну трубу. Одночасно із зменшенням рідини тиск в пристрої падає, що в свою чергу викликає приплив води в патрубок, що подає, і весь цикл повторюється заново.

Такий нескладний принцип дії, хороше всмоктування, легкість при монтажі та ремонті, а також досить доступна ціна, забезпечили повсюдне використання відцентрових насосів.

Ці агрегати справно несуть свою службу при забезпеченні автономного водопостачання в приватному секторі під Києвом або в будь-якій іншій частині України, а також з успіхом застосовуються в різних галузях виробництва. Вони використовуються, в основному, для перекачування холодної та гарячої води, а також чистих неагресивних рідин без великих частинок. Їх досить компактні габарити і порівняно мала вага, дозволяють придбати і встановити ці агрегати в тих місцях, де монтаж інших, більших насосних пристроїв ускладнений.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний