Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Насоси для води

Відображати:
Сортування за

Водяні насоси

У наші дні насосне обладнання є невід'ємною складовою важливих комплексних систем. Від правильного функціонування цих систем залежить багато - це і забезпечення умов комфорту для проживання людей, і сільськогосподарські роботи, і ефективність діяльності промислових підприємств, і вирішення оздоровчих або естетичних завдань, і багато іншого.

Сфера застосування сучасних насосів для води визначається різноманітним їх призначенням. Типів водяних насосів сьогодні є безліч, причому всі вони продаються в нашому спеціалізованому магазині в Києві з доставкою в будь-яке інше місто України.

Однак перш ніж купити насос для своїх цілей, варто ознайомитися з принципами їх дії, конструктивними особливостями і технічними параметрами.

Незважаючи на різні види і характеристики, всі подібні агрегати мають схожий принцип роботи - коли вмикається електричний двигун, то вакуум, який створюється в насосі, втягує всередину рідину, яка потім під тиском виштовхується назовні. Щоб подолати гідравлічний опір, цей тиск має бути досить потужним.

Вихрові насоси мають всередині колесо, яке виглядає як плоский диск з лопатями. При роботі двигуна виникає сила, яка закручує воду «вихорами». Створюючи сильний тиск, такі пристрої досить компактні, тому їх часто використовують для організації систем водопостачання в приватних будинках.

Відцентрові насоси влаштовані дещо інакше. При обертанні робочої частини створюється відцентрова сила, що притискає рідину до стінок корпусу, а потім виштовхує її в отвір. Це потужне обладнання застосовується не тільки в побуті, але і на виробництві.

За своїм призначенням насоси поділяються на водопідйомні та циркуляційні..

До водопідйомних можна віднести поверхневі й занурювальні водяні насоси. Другі призначені для підйому рідин в тому числі і з досить великих глибин, занурюючись в них повністю. Для цього при виготовленні даного виду насосного обладнання використовують полімери та нержавіючу сталь, яка не боїться іржі і корозії.

Глибинні насоси і насоси для свердловин ідеально підходять для забезпечення системи водопостачання приватного будинку або дачі. При встановленні необхідно, щоб над пристроєм була достатня висота води - не менше метра. Це важливо і для охолодження агрегату, і для попередження збоїв в роботі в разі зниження рівня води в певну пору року.

Циркуляційні насоси використовуються в опалювальних системах, забезпечуючи постійний рух рідини у замкнутому просторі. Ці невеликі за розміром пристрої працюють досить тихо, щоб не порушувати комфортного затишку в будинку.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний