Фильтр товаров

Цена:

грн.

Вихрові насоси Pedrollo

Для того, щоб швидко і постійно перекачувати рідину зі свердловини, колодязю, водоймища або ж переносного накопичувального резервуару, використовуються вихрові насоси для води. Зазвичай їх експлуатують в тому випадку, якщо потрібен потужний натиск при досить невеликих обсягах. Рідина не повинна містити домішок. Насоси вихрові потрібні для стабільної роботи автоматичного водопостачання, а так само для зрошення в сфері сільського господарства. Так само можлива експлуатація обладнання на виробництві. Вихровий насос купити можна і для роботи з агресивними і легколетучим рідинами. Конструкція застосовується як компресор тиску або як живильний насос у котельній установці.

Відображати:
Сортування за

Принцип роботи вихрових насосів Педролло

Основною частиною всієї роботи агрегату вважається робоче колесо. Воно обладнане лопатями і розташовується у самому корпусі. Між ним і колесом зроблений спеціальний невеликий зазор. Звичайний вихровий відрізняється від центробежно вихрового насоса тим, що він подає воду в кожух. В результаті перекачується рідина та обертається з колесом. Відбувається цей процес за рахунок активного впливу відцентрової сили. Вона виникає згодом обертання і всмоктуючої сили від пазів, які знаходяться між лопатями. Вода рухається далі, в пазах виникає розрідження, що стимулює роботу всмоктуючої сили. Весь цикл проходить по колу після рівняння всіх сил. Це збільшує тиск. Саме через це вихровий вакуумний насос має таку назву. Звичайно ж, згідно з описом, вода всередині агрегату робить досить складну схему роботи. Але сама конструкція дуже проста.

Переваги і мінуси центробіжно вихрових насосів

Італійська компанія Педролло працює для того, щоб клієнти були повністю задоволені роботою їх продукції. Вихровий агрегат може похвалитися такими позитивними сторонами:

- Має самостійне всмоктування рідини;

- Тиск може збільшуватися в 5-7 разів;

- Дуже проста конструкція устаткування, що дозволяє без особливих складнощів дешево відремонтувати його;

- Відсутність залежності подачі в водопроводі;

- Агрегат здатний працювати з агресивними і насиченими газами рідинами.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний