Фильтр товаров

Цена:

грн.

Самовсмоктуючі насоси Pedrollo

Для того, щоб забезпечити ділянку постійною подачею води зі свердловини, колодязя та іншого глибокого джерела, використовуються насоси самовсмоктувальні. Крім того, в системі ці пристрої здатні збільшити тиск. Але це далеко не повний список властивостей самоусмоктувальних насосів для води. Агрегатом так само можна користуватися для зрошення, та перекачувати ним такі рідини, як мазут і дизельне паливо, що стане дуже корисним в промисловій сфері. Підйом води відбувається на висоту до 9 метрів, так що для сильно глибоких свердловин - колодязів або шахт - вони не підійдуть. Але є виключення - це відцентровий самовсмоктуючий насос Pedrollo JDWm 1A / 30-4. В основному всі моделі зроблені для установки їх на території приміщення. Температура в ньому не повинна перевищувати 40 ° C. Це так само стосується і води, з якою безпосередньо працює пристрій. Приємним бонусом характеристики такого агрегату вважається те, що він здатний перекачувати рідину, в якій є повітря. Це все перевага двигуна. Самовсмоктувальні насоси для брудної води працюють без зупинок і безшумно, так як в нього вбудована відкрита вентиляція.

Відображати:
Сортування за

Види поверхневих самовсмоктувальних насосів для води Pedrollo

Самовсмоктувальні насоси мають переваги у вигляді відмінної продуктивності, малого споживання електроенергії та потужного напору: до 47 м. Перед покупкою обов'язково оцініть технічну потребу в воді. Цей фактор істотно позначиться на виборі виду обладнання. Їх буває декілька:

- Вихрові в своїй конструкції мають спеціальні радіальні лопатки. Саме вони передають всю силу для перекачування рідини, що в процесі позитивно позначається на тиск в системі. Виробник назвав цю серію PKS.

- Багатоступеневі - це пристрої з назвами 2CP, 2-4CP, 2-4 CR, PLURIJET, TOP MULTI, NK. Їх конструкція містить послідовно змонтовані колеса, які роблять основну роботу. Це добре впливає на підвищення продуктивності агрегату.

- Рідинно-кільцеві самовсмоктувальні насоси представлені в серіях CK і CKR. В процесі роботи цього обладнання утворюється спеціальне кільце з води, яке в підсумку проходить далі під дією відцентрової сили.

- Самовсмоктуючі пристрої з унікальної серії Jet мають особливу конструкцію з трубкою Вентурі. Саме вони здатні працювати з рідиною, що містить в собі повітря.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний