Фильтр товаров

Цена:

грн.

Занурювальні насоси Pedrollo

Наш інтернет магазин Watermall пропонує якісні глибинні насоси для колодязя від виробника. Це спеціальне багатоступінчате обладнання, яким проводиться перекачування води без твердих домішок. Їх установка відбувається в колодязі або свердловині глибиною до 20 м, що залежить від потужності пристрою. Агрегат зроблений з міцного антикорозійного корпусу, який, в свою чергу, захищає механізм від шкідливого впливу вологи. Всі найважливіші деталі ретельно ізольовані. Захист забезпечує спеціальний фільтр, встановлений на вході: він є перешкодою для всіх великих частин. А стабільний, безперебійний процес роботи відбувається завдяки потужному електродвигуну, який облаштований пускозахисним реле. Завдання і початкова мета встановлення такого насоса - це забезпечення руху води в системі.

Відображати:
Сортування за

Занурювальні насоси для свердловин: модельна різноманітність

Компанія Pedrollo подбала про те, щоб забезпечити своїх клієнтів різноманітним обладнанням і задовольнити всі цілі і підійти під всі умови водопостачання. Занурювальні й заглибні фекальні насоси бувають такими:

- Насос занурювальний для колодязя Pedrollo 4SKm. Його роботу забезпечує потужний електродвигун і спеціальна гідравлічна частина, що представляє собою направляючий апарат. Так само в конструкції присутнє колесо вихрового типу. У ньому периферійно розташовуються необхідні лопатки. Такі глибинні насоси не мають високу ціну, так як вони компактні, прості в експлуатації і мають зовсім невеликі габарити. Але є один нюанс: занурити такий агрегат можна на глибину не більше 40 метрів. А присутність твердих частинок у воді не повинно бути більше 40 гр/м3.

- Серія 4SR - це насосне обладнання з гідравлічною частиною, яка представляє з себе багатоступінчасту конструкцію. Кожна ступінь в ній - це робоче колесо закритого типу. Великий плюс такого насоса - це стабільна і потужна енергоефективність, а так само високий натиск, показово якого може перевищувати 400 метрів. Ці агрегати найчастіше використовують для постійного водопостачання приватних будинків, дач і котеджів. Безпека обладнання гарантується термостатом. Занурити його можливо на глибину до 100 метрів.

- Купити занурювальний насос з серії 4BLOCK - це придбати моноблочну конструкцію, яка дуже економна і проста в монтажі та експлуатації. Цей пристрій здатний зробити натиск висотою до 128 метрів, а перекачати обсяг води до 9 м3/год.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний