Фільтр товарів
Ціна
Виробник
Категорія
  • (11)
Підкатегорія
Тиск, м
Тип забруднення
Продуктивність, куб.м/год
Кількість фаз

Занурювальні насоси Pedrollo

Наш інтернет магазин Watermall пропонує якісні глибинні насоси для колодязя від виробника. Це спеціальне багатоступінчате обладнання, яким проводиться перекачування води без твердих домішок. Їх установка відбувається в колодязі або свердловині глибиною до 20 м, що залежить від потужності пристрою. Агрегат зроблений з міцного антикорозійного корпусу, який, в свою чергу, захищає механізм від шкідливого впливу вологи. Всі найважливіші деталі ретельно ізольовані. Захист забезпечує спеціальний фільтр, встановлений на вході: він є перешкодою для всіх великих частин. А стабільний, безперебійний процес роботи відбувається завдяки потужному електродвигуну, який облаштований пускозахисним реле. Завдання і початкова мета встановлення такого насоса - це забезпечення руху води в системі.

Відображати:
Сортування за

Занурювальні насоси для свердловин: модельна різноманітність

Компанія Pedrollo подбала про те, щоб забезпечити своїх клієнтів різноманітним обладнанням і задовольнити всі цілі і підійти під всі умови водопостачання. Занурювальні й заглибні фекальні насоси бувають такими:

- Насос занурювальний для колодязя Pedrollo 4SKm. Його роботу забезпечує потужний електродвигун і спеціальна гідравлічна частина, що представляє собою направляючий апарат. Так само в конструкції присутнє колесо вихрового типу. У ньому периферійно розташовуються необхідні лопатки. Такі глибинні насоси не мають високу ціну, так як вони компактні, прості в експлуатації і мають зовсім невеликі габарити. Але є один нюанс: занурити такий агрегат можна на глибину не більше 40 метрів. А присутність твердих частинок у воді не повинно бути більше 40 гр/м3.

- Серія 4SR - це насосне обладнання з гідравлічною частиною, яка представляє з себе багатоступінчасту конструкцію. Кожна ступінь в ній - це робоче колесо закритого типу. Великий плюс такого насоса - це стабільна і потужна енергоефективність, а так само високий натиск, показово якого може перевищувати 400 метрів. Ці агрегати найчастіше використовують для постійного водопостачання приватних будинків, дач і котеджів. Безпека обладнання гарантується термостатом. Занурити його можливо на глибину до 100 метрів.

- Купити занурювальний насос з серії 4BLOCK - це придбати моноблочну конструкцію, яка дуже економна і проста в монтажі та експлуатації. Цей пристрій здатний зробити натиск висотою до 128 метрів, а перекачати обсяг води до 9 м3/год.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний