Фильтр товаров

Цена:

грн.

Багатоступінчасті насоси Pedrollo

Найбільший акцент компанія Pedrollo робить на виготовлення відцентрових багатоступеневих насосів. Саме ці пристрої визнані універсальними і максимально ефективними для перекачування різних рідин. Зазвичай їх застосовують там, де необхідна дуже висока продуктивність. Насоси багатоступеневі мають певну кількість робочих коліс, які знаходяться в загальному корпусі. Кожне з них бере участь у створенні потрібного тиску, що робить відмінний, потужний натиск. Такі властивості необхідні в тому випадку, якщо потрібно викачати воду з глибокої свердловини або колодязя.

Відображати:
Сортування за

Модельні характеристики відцентрового багатоступеневого насоса

Багатоступеневий насос від Pedrollo – це вертикальний циліндр, зроблений з якісної сталі. Усередині безпосередньо розташований сам робочий орган в комплекті з електроприводом. Тому весь пристрій дуже компактний та досить зручний при експлуатації. Литий корпус створює герметичність електричного двигуна, а так само його охолодження за допомогою води, що перекачується. Такий вигляд мають моделі з серії VL і VLE. Так само їм притаманні від 4 до 7 робочих коліс, що забезпечує подачу рідини на висоту до 105 метрів. А ось пристрої VLE виділяються відмінною особливістю: вони здатні справлятися з подачею рідини без безпосереднього занурення. Це обладнання встановлюється на рівну поверхню. Але в цьому випадку вся конструкція не має єдиного блоку, і мотор захищений від перегріву за допомогою впливу на нього вентилятора. Багатоступеневі насоси бувають з вертикальним або ж горизонтальним валом, наприклад, пристрій з серії 2-4CP. Корпус зроблений з міцного чавуну, тому виглядає компактно і має приємну ціну. Вертикальні агрегати зроблені зі сталі, і підключити таку конструкцію можливо лише на обмеженій території. Різноманітність серій і моделей від Pedrollo дозволяє обрати відповідний насос для будь-якої мети застосування і умов.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний