Фильтр товаров

Цена:

грн.

Виробник

Марка

Глибинні насоси Pedrollo

Великий асортимент глибинних насосів для свердловин від Педролло дає відмінну можливість використовувати їх для роботи з водою, в якій присутній пісок. Їхня головна перевага: високе ККД. Це вважається відмінною гарантією надійності та довговічності їх експлуатації. Рішення купити глибинний насос дозволить вам активно застосовувати його в побуті і для поливу в сільському господарстві. Агрегат на високому рівні стане організатором водопостачання і підтримає потрібний тиск в системі.

Відображати:
Сортування за

Насоси глибинні для свердловин від виробника

Найважливіша мета будь-якого покупця - це не помилитися з вибором і обрати дійсно потужний, надійний і довговічний агрегат. Якщо ви зупинилися на Педролло, то можете бути впевнені в його позитивних якостях. Купити глибинний насос від виробника - це забезпечити своє життя на приватній ділянці постійним якісним водопостачанням без збоїв. Головна мета їх роботи - подача води з певної глибини. Кожен агрегат, ціна якого справедливо співвіднесена з якістю, має безліч варіантів потужності і продуктивності. Це дозволяє використовувати обладнання в широкій сфері. Які завдання вирішує свердловинне обладнання Pedrollo?

- Регулює автоматичну і постійну подачу рідини з різної глибини в різні установки і системи;

- Стабільно підтримує потрібний тиск для поливу, збільшення потужності напору, зниження рівня грунтових вод і інше.

Характеристика насосів глибинних для свердловин

Обладнання в першу чергу працює з неагресивними рідинами, бажано водою помірної температури, наявність піску в якій повинно бути не більше 150 г / м³. Якщо температура перевищить 35 ° C, це негативно вплине на роботу глибинного насоса. Агрегат здатний створити напір до 390 метрів, адже його продуктивність доходить до позначки 60 м³ / год. Він повністю безпечний для експлуатації в побуті: двигун відмінно захищений від перепадів напруги або перегріву, а сам насос має зворотний клапан та високий клас ізоляції. Корпус зроблений з якісної, антикорозійної латуні і сталі.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний