Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Об'єм баку, л

Насоси для води Pedrollo

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент якісного та сертифікованого обладнання від відомого італійського виробника Pedrollo. Водяні насоси для води цього виробника - це відмінне рішення для тих, хто бажає придбати обладнання з високими показниками, безпечним обслуговуванням і відмінними робочими характеристиками. Крім того, агрегати надійно захищені від впливу кліматичних умов і працюють самостійно. Автоматичний режим дозволяє не стежити за станом виконнаня роботи.

Відображати:
Сортування за

Водяні насоси Pedrollo: особливості та характеристика

Все обладнання італійського виробника на високому рівні впораються з поставленими цілями в будь-яких суворих умовах. Водяний насос для дачі Pedrollo відрізняється високою продуктивністю. У конструкцію входять такі частини, як точне реле тиску, міцний напірний бак, стійкий з'єднувальний шланг та манометр. Крім того, агрегат дуже зручний в монтажі та експлуатації. Він компактний і легкий. Насоси Pedrollo для водопостачання - відмінне рішення для забезпечення постійної подачі води на території приватного будинку, котеджу або дачі. Пристрій відмінно справляється з поливом великих площ. Деякі моделі з найвищими показниками використовуються для гасіння пожеж. Ці агрегати мають максимальну витривалістю і працюють на автоматичному режимі протягом дуже довгого часу.

Як вибрати насоси Pedrollo підвищення тиску води

 

Для вірного вибору потрібно визначити умови праці і кінцеву мету роботи пристрою на вашій території. Ці характеристики впливають не тільки на вибір серії моделей, а й на індивідуальні показники і властивості робочого процесу кожного водяного насоса Pedrollo: ціна на них доступна кожному, що вважається приємним бонусом при покупці. Які ж умови потрібно враховувати при виборі?

- Мета придбання насосного обладнання. Агрегати бувають зануреними, циркуляційними, дренажними, вихровими й іншими. У кожної моделі своє призначення і свої параметри.

- Потужність і продуктивність - одні з найважливіших критеріїв. Від них залежить, чи впораються водяні насоси з поставленими цілями.

- Показник напору води також не останній впливовий фактор.

Для цього потрібно врахувати всі гідравлічні втрати, які можуть з'явиться в трубопроводі на вашій території.

Крім основних параметрів, існують і додаткові характеристики, обговорити які варто з фахівцем нашого інтернет магазину Watermall. Тоді придбання ідеально підійде під індивідуальні умови і впорається з будь-якою поставленою задачею.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний