Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Підкатегорія

Об'єм баку, л

Насосні станції

Відображати:
Сортування за

Насосні станції для дому та дачі

Багато жителів приватних будинків, котеджів і дачних будиночків, розташованих під Києвом або в інших мальовничих куточках України, знайомі з такою незручністю, як відсутність центрального водопостачання. Вирішити це питання часто заважає наступна проблема: через недостатньо сильний тиск, воду з колодязя або, тим більше, з річки, дуже складно доставити до житлових приміщень. Впоратися з цією незручністю допоможе насосна станція.

За допомогою цього обладнання вода може бути доставлена з будь-якого джерела - довколишньої відкритої водойми, колодязя або ґрунтового водоносного горизонту. Станція водопостачання призначена для того, щоб підняти воду на необхідну висоту і доставити по трубах у будинок, а головне - для підтримки необхідного тиску води, навіть в режимі автоматичного контролю.

Усі насосні станції - це єдиний комплекс. У нього входить насос, що має достатню потужність, щоб подати воду під необхідним тиском, реле тиску, яке контролює ввімкнення і вимкнення насосу, і гідроакумулятор, який є резервуаром для води. Гідроакумулятори можуть бути як з нержавіючої сталі, так і з інших металів.

Усі комплектуючі змонтовані таким чином, що становлять єдине ціле. Кожна станція може бути оснащена додатково приладом контролю насоса (прилади захисту при сухому ході і автоматичної підтримки тиску). Встановлюється це обладнання, як правило, стаціонарно і розраховане воно на тривалий експлуатаційний термін безперебійної роботи.

Встановивши насосну станцію для будинку, можна назавжди вирішити проблему з цілодобовим водопостачанням, здатним задовольнити усі побутові, гігієнічні і технічні потреби мешканців.

Насосні станції можуть складатися з насосів різної потужності, залежно від потреб споживача. Більшість приладів розрахована на підйом води з глибини не більше 9 м. Проте, деякі моделі насосних станцій з легкістю доставлять воду з глибини до 40 м.

Щоб раз і назавжди вирішити болюче питання з водопостачанням в заміському будинку або на усій присадибній ділянці, слід придбати насосну станцію. Після установки цього обладнання ви не лише заощадите масу сил і часу, але і зможете користуватися іншими побутовими приладами - наприклад, посудомийкою, пральною машиною або бойлером для нагрівання води, що зробить ваше перебування в заміському будинку значно комфортнішим.

Відтепер вам не доведеться власноруч носити на город важкі лійки для поливу своїх улюблених кабачків або помідорчиків. Тепер насосна станція потурбується про полив вашого городу і усієї присадибної ділянки, в той час, коли ви сидітимете в шезлонгу з книжкою або журналом в руках, насолоджуючись відпочинком і спокоєм.

Запропонований широкий асортимент моделей дозволяє вибрати насосну станцію, виходячи із загального кола завдань, які необхідно вирішити. Цей надійний, безпечний і ефективний пристрій забезпечить ваш котедж або заміський будинок свіжою водою не лише у будь-який період, але і в будь-якій кількості.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний