Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Підкатегорія

Об'єм баку, л

Насосні станції Pedrollo для водопостачання

Насосні станції для свердловин від італійського бренду Педролло - це компактні установки, метою роботи яких є створення і стабільна підтримка тиску в трубопроводі. Це необхідно як в багатоквартирних, так і приватних будинках. Крім того, обладнання відмінно справляється з поливом в сільському господарстві, що дозволяє їм виконувати два важливі завдання одночасно. Стандартна насосна станція для квартири Hydrofresh - відмінне рішення проблем з тиском в системі водопостачання. Вона складається з електронасоса, ємності об'ємом 20-200 літрів, шланга, манометра, муфти та реле. Агрегат відмінно підтримує рівень тиску в будь-якому місці трубопроводу. Встановивши таку станцію, ви зможете забути про потребу встановлення водонапірної башти. Автоматичний режим впорається без вашої допомоги. Включення і відключення роботи насоса відбувається самостійно і регулюється потребою в додатковому тиску.

Відображати:
Сортування за

Водяна станція Pedrollo для дачі та інших територій італійського виробництва має ряд переваг:

- Гарантійний термін і надійність;

- Абсолютна безпека при використанні;

- Сучасна автоматизація всіх робочих процесів;

- Простий монтаж, з яким впорається кожен;

- Економічна експлуатація та легке обслуговування;

- Довгий термін служби агрегату;

- Приємна і доступна ціна.

Принцип роботи домашньої насосної станції Педролло

Принцип і завдання роботи залежать від того, яку модель обрано. Кожен пристрій має свої властивості і функції, тому підбирається індивідуально під конкретні умови. Найпоширеніший варіант - це станція з однофазним електронасосом, яка відмінно забезпечує стандартну подачу води. Автоматична насосна станція буває двох видів. Це усмоктувальна або підвищувальна, і спеціальна інжекторна, іншими словами - самовсмоктуюча. Перший варіант створює дуже високий тиск, а другі моделі зроблені так, щоб справлятися з роботою в умовах вакууму. Вони захоплюють рідину на глибині близько 8-9 метрів. Всі агрегати для насосів від Pedrollo зроблені з якісних комплектуючих частин: це відмінна гарантія високих технічних і експлуатаційних показників.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний