Фильтр товаров

Цена:

грн.

Виробник

Підкатегорія

Об'єм баку, л

Насосні станції Pedrollo для водовідведення

Життя в будинку неможливо уявити без видалення побутових стічних вод. Каналізація зобов'язана працювати без збоїв і проблем, тільки таким чином буде підтримуватися високий рівень чистоти і гігієни. Але тут існує один нюанс. Далеко не всі мають можливість підключитися до центральної каналізації, тому в такому випадку на допомогу приходять автоматичні фекальні станції.

Відображати:
Сортування за

Каналізаційна насосна станція c подрібнювачем від Pedrollo

Їх активно використовують, коли вся система будинку розташовується нижче рівня колектора або на одному з них. Адже і в таких умовах повне видалення всіх стоків буває неможливим. Краще за всіх з цим впорається спеціальне обладнання: фекальні насосні станції Педролло, купити їх без проблем можливо в багатьох перевірених інтернет магазинах. Наприклад, асортимент нашого сайту Watermall має в своєму розпорядженні тільки якісну продукцією, поставлену прямо від виробника. Це підтверджує гарантію довгої і безперебійної роботи.

Насоси фекальні побутові станції Pedrollo для відкачування стоків

Насосні фекальні станції з ріжучим механізмом Pedrollo SAR встановлюють для того, щоб забезпечити автоматичну і своєчасну відкачку всіх стічних і каналізаційних вод. Це відбувається як на території квартирних додому і заводів, так і на комунальних господарствах та приватних ділянках. Всі моделі обладнані великим накопичувальним баком. Його місткість може становити від 40 до 550 літрів: у вас є можливість обрати той, який буде найбільш зручний і компактний в використанні. Перед тим, як зробити покупку, потрібно визначити приблизну інтенсивність щоденних стоків. Таким чином, у вас вийде вибрати таку модель станції, яка буде ідеально підходити під всі умови вашої ділянки. Фекальні насосна станція Київ гарантує надійну і безпечну роботу. Її головна перевага: повний автоматизм процесу відкачування стоків. Pedrollo SAR не вимагає допомоги оператора. Монтаж агрегату так само не спричинть додаткових питань і проблем: його просто приєднують до труби та до мережі електричного живлення. Накопичувальна ємність, якою обладнані станції, повністю герметична. Можете не боятися, що станеться витік рідини або ж буде відчуватися неприємний запах. А вартість даного обладнання на Watermall порадує широке коло покупців, так що і ви напевно зможете оцінити всі переваги роботи обладнання від перевіреного італійського бренду.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний