Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Підкатегорія

Об'єм баку, л

Насосні станції Pedrollo

Головною метою робіт насосних станцій від Pedrollo є активне постачання водою різних окремих територій: дач, котеджів, приватних ділянок, прибудов, виробництва та інших. Устаткування відмінно справляється з постійним підтриманням стабільного тиску. Насосні станції Педролло використовують як на об'єктах зі свердловинами або колодязями, так і там, де в якості джерела використовуються переносні ємності з водою.

Відображати:
Сортування за

З чого складається конструкція насосних станцій Pedrollo?

Вона зроблена з потужного насоса, реле тиску, точного манометра і, звичайно ж, гідроакумулятора. Так само в конструкції присутній спеціальний мембранний бак - ємність, яка складається з двох частин, які розділені перегородкою. Зроблена вона з гуми. З одного боку знаходиться вода, а з іншого - стиснене повітря, яке контролює реле. Якщо набралася необхідна кількість рідини, агрегат самостійно відключається. Тільки після цього воду можна використовувати.

Підключення насосної станції Педролло

Процес підключення насосної станції часто проводить спеціальна бригада робітників, але можна її зробити і своїми руками. У цьому випадку обов'язково потрібно дотримуватися інструкції з монтажу. Якщо на вашій території джерелом води служить колодязь, обладнання можна розмістити в опалювальному приміщенні на відстані 2-3 метрів. Але якщо ж глибина свердловини дорівнює 7-9 метрам, насосну станцію встановлюють в самій пріколодцевой ямі. Вся конструкція повинна бути спеціально закріплена на твердому, стійкій підставці. Це робиться для того, щоб запобігти позбавлення руху пристрою від вібрації. Устаткування обов'язково під'єднують до загальної системи водопостачання, потім регулюють воду і всмоктування за відповідними параметрами.

Реле тиску насосної станції Pedrollo: налаштування та експлуатація

Перед початком використання обладнання в обов'язковому порядку потрібно для початку налаштувати найважливішу деталь - реле тиску. Зазвичай його розташовують у місці, яке є доволі легкодоступним. В першу чергу заміряють тиск повітря, яке повинно бути не нижче 0,1-0,2 бар в реле. Якщо це не так, тиск знижують спеціальним ніпелем. І тільки потім проводяться виміри. Щоб врегулювати роботу нижньої та верхньої дельти, потрібно застосувати спеціальний гвинт. Його повертають за годинниковою стрілкою для збільшення тиску, для зниження - навпаки. Всі насосні станції від італійського бренду Pedrollo абсолютно безпечні і відрізняються високими технічними характеристиками. Мінімальний рівень тиску - 1,1 бар. Максимальний дорівнює 2,4 барам. Напруга стандартна - 220 В.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний