Фильтр товаров

Цена:

грн.

Виробник

Об'єм баку, л

Розширювальні баки для водопостачання

Відображати:
Сортування за

Розширювальні баки для водопостачання

Вкладаючи чималі кошти у будівництво заміського будинку або нової дачі на своїй земельній ділянці, необхідно подбати про те, щоб забезпечити належний рівень комфорту і гігієнічності. Сьогодні неможливо уявити собі будівництво приватного будинку без організації автономної системи водопостачання та каналізації, причому не має значення, чи йдеться про котедж в елітному селищі під Києвом, чи про скромний будиночок в мальовничому селі в будь-якій точці України.

Для того, щоб забезпечити свій будинок водою в необхідній кількості, необхідно придбати спеціальне гідравлічне обладнання. Воно не тільки буде качати воду з водойми, криниці або свердловини, а й належним чином розподілить її по всіх водозабірних точках в будинку, а також раз і назавжди вирішить проблему з поливом сільськогосподарських посадок на присадибній ділянці.

Однак для того, щоб вся інженерна система працювала якісно і безперебійно, а придбане обладнання служило не один рік, потрібно заздалегідь попередити виникнення можливих неприємностей. Ними можуть бути як падіння тиску у водопровідній мережі, внаслідок чого не всі точки подачі в будівлі матимуть хороший тиск води, так і можливі гідравлічні удари в момент ввімкнення або аварійного вимкнення насосного обладнання.

Для вирішення цих завдань і підвищення безпеки системи водопостачання, у водопровідній мережі використовують розширювальні баки. Ці спеціальні резервуари здатні регулювати рівень тиску в системі та забезпечувати весь будинок водою навіть в тому випадку, якщо внаслідок аварійного відключення енергії електричні насоси якийсь час не будуть функціонувати.

Раніше використовувалися, в основному, розширювальні баки відкритого типу. Вони були прості в експлуатації, проте мали ряд конструктивних недоліків: необхідно було постійно стежити, чи не падає рівень води в резервуарі. Крім того, потрібно було встановлювати цей досить громіздкий резервуар на горищі - найвищій точці в будинку, - що, зрозуміло, ускладнювало доступ до пристрою.

На сьогоднішній день подібні типи розширювальних баків відійшли в минуле, а на зміну їм прийшли пристрої закритого типу. Сучасні баки для водопостачання являють собою закриту ємність.

Всередині такої ємності знаходиться міцна гумова харчова мембрана у вигляді діафрагми або грушоподібного балона, яка ділить внутрішню порожнину бака на дві частини. В одній з них знаходиться безпосередньо вода, а інша заповнюється повітрям, тиск якого можна виставити на необхідний рівень. Завдяки цьому вирівнюється загальний тиск в водопровідній мережі, що сприяє стабільній роботі всієї гідравлічної системи.

Баки для водопостачання можуть бути горизонтального або вертикального розташування. Вони за обсягом в декілька разів менші за резервуари відкритого типу, тому їх можна без зайвих складнощів монтувати в будь-якому приміщенні. Ємності для холодної води зазвичай забарвлені в синій колір, в той час як резервуари для гарячої води виробляються червоного кольору.

Обираючи розширювальний бак, зазвичай враховують кількість людей, що мешкають у будинку, загальну протяжність і діаметр труб, що експлуатуються на ділянці, а також середні витрати води за добу. В середньому для забезпечення всіх побутових потреб сім'ї з чотирьох осіб вистачає бака обсягом 20-25 літрів.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний