Фильтр товаров

Цена:

грн.

Виробник

Об'єм баку, л

Гідроакумулятори

Відображати:
Сортування за

Гідроакумулятори для водопостачання та опалення

Якщо ви є щасливим власником нового заміського будинку під Києвом, або вирішили, нарешті, обладнати безперебійне водопостачання на своїй улюбленій дачі, вас напевно хвилюватиме питання роботи водопровідної мережі.

На жаль, при використанні поверхневого або занурювального насосу досить часто виникає нестабільність тиску в системі, через що вода не піднімається до певних точок подачі води, наприклад, до ванної кімнати на другому поверсі будинку. Щоб впоратися з цією проблемою, слід придбати таке обладнання, як гідроакумулятор.

Цей елемент водопровідної та опалювальної систем підтримує тиск води в трубах на стабільному рівні і пом'якшує гідроудари, що дозволяє попередити не лише проблеми з водопостачанням, але і пошкодження доволі коштовного гідравлічного обладнання. Окрім цього, при раптовому аварійному відключенні електроенергії, гідроакумулятори забезпечать будинок деяким запасом води (залежно від об'єму) для необхідних потреб.

Цей агрегат являє собою металевий резервуарний бак різного об’єму, який оснащений всередині гумовою мембраною, що нагадує за формою грушу. Внутрішній простір між стінками бака і мембраною заповнюється повітрям.

При досягненні необхідного рівня тиску спрацьовує реле і вимикає насос, припиняючи подачу води. Якщо споживач, скажімо, відкручує кран в душі, мембрана під тиском проганяє воду до точки подачі. Коли тиск зменшується, знову спрацьовує реле і знову запускає насос, який буде працювати до відновлення належного тиску в гідроакумуляторі.

Нескладно помітити, що кількість увімкнень насоса прямо пов'язане з об’ємом баку і кількістю води, яку він може накопичувати всередині. Використання гідроакумулятора для систем водопостачання допоможе істотно продовжити термін служби насосу, оскільки не виникне необхідності в його увімкненні щоразу, коли необхідно помити руки або сполоснути яблуко, витративши при цьому тільки декілька стаканів води.

Це обладнання буває різної конструкції, що робить можливим його застосування в системах холодного або гарячого водопостачання.

Що стосується об’ємів баку, то існує безліч варіантів - від компактних пристроїв, об’ємом в 5-8 літрів, до величезних агрегатів, розрахованих на одну або навіть дві тисячі літрів. Підбирати необхідний об’єм слід виходячи з того, скільки точок подачі води зможуть одночасно працювати, а також з того, скільки людей буде мешкати в будинку, в якому обладнується гідроакумулятор для опалення чи водопостачання.

Придбати і встановити це сучасне гідротехнічне обладнання можна у нас. Відтепер ваш заміський будинок, котедж або улюблена дача завжди матимуть безперебійне водопостачання, будучи розташованими далеко від стаціонарних водопровідних мереж.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний