Гарантія

Інтернет-магазин WaterMall здійснює продаж тільки оригінальної продукції провідних виробників світу. Товар, представлений у нашому інтернет-магазині, супроводжується офіційною гарантією виробника, термін дії якої визначається його сервісною політикою. Детальна інформація, щодо терміну дії гарантії, зазначена в описі кожного товару на нашому сайті. У якості підтвердження гарантійних зобов’язань, інтернет-магазин надає гарантійний талон виробника чи гарантійний талон WaterMall.

Інтернет-магазин WaterMall гарантує проведення обміну та повернення коштів у разі здійснення обміну чи повернення товару впродовж перших 14 днів з моменту його придбання.

У відповідності до законодавства України, кожен покупець має право обміняти чи повернути товар, придбаний у нашому інтернет-магазині, впродовж перших 14 днів після здійснення покупки.

Обміну та поверненню підлягають тільки товари, які не були у вжитку та не мають жодних пошкоджень: подряпин, потертостей тощо. Цілісність товару перевіряється покупцем безпосередньо при отриманні ним товару в момент придбання. Також, для оформлення обміну чи повернення необхідно зберегти:

1. Цілісність та неушкодженість упаковки;

2. Повний комплект товару;

3. Гарантійний талон;

4. Товарний чек.

У разі, якщо обладнання не працює, обмін або повернення здійснюється після проведення експертизи та отримання висновку сервісного центру авторизованого виробником, щодо відсутності порушення правил експлуатації.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний