Фильтр товаров

Цена:

грн.

Фекальні насоси

Відображати:
Сортування за

Фекальні насоси для вигрібних ям - каналізаційні

Без якісної автономної системи водопостачання та каналізації мріяти про комфортне життя не доводиться. Більшість будинків в Києві підключено до централізованого водовідведення. У той же час для багатьох власників земельних ділянок і заміських котеджів, які знаходяться в різних областях України, організація відведення стічних і перероблених рідин досі була серйозною проблемою.

Однак, тепер знайдено рішення для цього завдання - потрібно лише вибрати, придбати і встановити такий агрегат, як фекальний насос. Завдяки здатності цього пристрою перекачувати рідини, в яких містяться досить великі частки, його можна використовувати для автономної каналізаційної системи в приватному будинку.

Навіть якщо в населеному пункті обладнана централізована каналізаційна система, часом для підключення до неї без фекального насоса не обійтися, особливо якщо відвідна труба занадто довга. Справа в тому, що через це виходить значна різниця по висоті між вхідним і вихідним роз'ємами, адже монтується відвідна труба завжди під певним кутом. В цьому випадку слід встановити накопичувальний бак з розташованим всередині фекальним насосом.

Однак, не тільки для очищення септиків, відстійників і вигрібних ям застосовуються фекальні насоси. Якщо виникне необхідність, вони прекрасно впораються з такою роботою, як осушення затоплених підвалів, льохів або канав, а також для різних потреб промисловості чи сільського господарства. Якщо мулисті або піщані домішки не надто великі, то їх присутність в рідині, яка перекачується, не призведе до засмічення насосних патрубків і не зашкодить гідравлічному пристрою.

Корпус агрегату відливається з чавуну або з нержавіючої сталі, а лопаті і внутрішні деталі виконані з матеріалу, що не боїться корозії. Робиться це з урахуванням того, що фекальним насосам часто доводиться функціонувати в агресивних рідких середовищах.

Найчастіше пристрої підвішують в цистернах, резервуарах та інших ємностях. Поряд з цим є і такі види фекальних насосів, які монтуються на спеціальних платформах - такий варіант установки дозволяє уникнути засмоктування донних відкладень.

Завдяки поплавковій системі, що відповідає за автоматичне ввімкнення і вимкнення насоса, при критичних змінах рівня рідини в резервуарі, агрегат працює стабільно і надійно, а термін його експлуатації, при коректному монтажі, доволі тривалий. Збільшенню робочого ресурсу сприяє також і система фільтрів, що попереджують потрапляння сторонніх часток в моторні частини пристрою, і додатковий захист від перегріву, і різні режими роботи та управління, що дозволяють економити електроенергію.

При увімкненому насосі шум практично не чутний, тому тишу заміської ділянки він не порушить. А наявність спеціальних подрібнювачів для подрібнення великих часток має ще один плюс: всі частинки перемелюються настільки дрібно, що немає потреби встановлювати комунікаційні труби занадто великого діаметру.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний