Фильтр товаров

Цена:

грн.

Дренажні насоси

Відображати:
Сортування за

Дренажні насоси і системи

Якими б не були примхи погоди, ви ніколи не турбуватиметеся про те, що підвал або інші приміщення вашого будинку можуть бути затоплені. Ані повені, ані танення снігу або сезонні розливи річок не погрожуватимуть вашому затишку, в якому б куточку України не знаходився ваш заміський будиночок або дачна ділянка. А якщо ви є власником гаража в Києві, його підвал буде надійно захищений від можливих затоплень. На варті вашого майна нестимуть вахту дренажні насоси.

Ці пристрої розроблені для відкачування рідин і стічних вод з домішками або чужорідними частками і згодяться не лише в індивідуальних господарствах. Їх з успіхом використовують для відведення води з неглибоких шахт, будівельних котлованів і каналізаційних ям, а також в очисних системах на виробництвах.

Оскільки у воді, яку відкачує дренажний насос, може міститися деяка кількість різних домішок, слідів біологічного розпаду, розчинених хімікатів або добрив, усі частини агрегату виготовляються з матеріалу, стійкого до агресивних середовищ. А міцний литий корпус не піддається дії корозії. Дренажні насоси, які працюють при повному зануренні, як правило, оснащуються спеціальним поплавковим механізмом або сенсорним датчиком рівня, які припиняють роботу пристрою у той момент, коли кількість води в резервуарі знижується до певної позначки. Агрегати з сенсорним датчиком рівня частіше використовуються для встановлення у вужчому просторі. Аналогічно, цей механізм знову запустить дренажний насос, якщо рівень води раптом підвищуватиметься.

Усі сучасні насоси мають високу продуктивність при порівняно невеликих габаритах, і характеризуються (зрозуміло, за умови грамотного встановлення) досить тривалим експлуатаційним терміном. Їх часто використовують не лише для перекачування брудної води із затоплених приміщень і переробки промислових стоків, але і для випорожнення і очищення басейнів, великих декоративних акваріумів або штучних водойм. Також, за допомогою дренажних насосів можна організувати систему зрошування теплиць або поливу городу на своїй присадибній ділянці.

Ці багатофункціональні і надійні агрегати виконають усю важку і неприємну роботу в господарстві, позбавлять вас від зайвого клопоту, а головне – попередять ушкодження майна при випадковому паводку або аварії у водопровідній мережі, зберігаючи ваші кошти та нервові клітини.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний