Фильтр товаров

Цена:

грн.

Марка

Дренажно-фекальні насоси

Відображати:
Сортування за

Дренажно-фекальні насоси

Незалежно від того, чи ви є власником скромної дачі, чи щасливим володарем великого заміського котеджу під Києвом, перед вами постане завдання відведення стічних і забруднених вод з будинку та прибудинкової території. Слід грамотно організувати відведення брудної води від стічних резервуарів (умивальників, пральних і посудомийних машин), а також каналізаційних стоків з різними твердими частинками і домішками. Крім того, часто на ділянці потрібно відкачати воду при сезонному затопленні підвалів, а також при очищенні або ремонті басейнів і фонтанів.

З усіма зазначеними вище завданнями легко впораються такі агрегати, як дренажно-фекальні насоси. Ці пристрої, завдяки своїм технічним характеристикам і специфічній конструкції, швидко і акуратно виконують всю брудну роботу, відкачуючи рідини високої в'язкості та щільності, і тому використовуються зараз у багатьох господарствах по всій Україні.

Дренажні насоси використовуються в побуті і виробничій сфері для відкачування рідин з досить низьким вмістом твердих домішок, які становлять не більше 10%. Якщо потрібно осушити старий колодязь, басейн, затоплене приміщення або будь-яку водойму, доцільно підключати саме ці пристрої. Більшість моделей мають не дуже сильний напір, однак при цьому здатні перекачувати рідину з великою швидкістю.

Відмінною особливістю дренажного насосу є можливість як функціонування при стаціонарному монтажі, так і транспортування на різні об'єкти в разі потреби. Більшість механізмів розрахована на перекачування рідини температурою до 40 градусів. У разі виникнення аварійних ситуацій може знадобитися відкачка гарячої води (наприклад, якщо тріснула труба), тоді використовують спеціальні насоси, пристосовані до роботи в гарячій воді.

Для відведення каналізаційних стоків і будь-яких інших рідких неагресивних речовин з великим вмістом твердих частинок, розумніше купити фекальний насос.

Побутові фекальні насоси забезпечені спеціальними гострими подрібнювачами, які впродовж декількох секунд перемелюють всі великі домішки та частини, що дозволяє уникнути засмічення пристрою і без проблем видалити весь вміст вигрібних ям або каналізаційних стоків.

Локація місця роботи цих агрегатів визначає і тип пристрою. Дренажно-фекальні насоси діляться на два типи – занурювального використання та напівзанурювального. Перший тип насосів має широкі канали, які не будуть засмічуватись при експлуатації. Як правило, його встановлюють на дні резервуара, однак якщо потрібно перевірити або очистити прилад, його нескладно підняти на поверхню. Занурювальні насоси справляються з осушенням затоплених ділянок, зливових стоків, і навіть здатні подавати воду для поливу садово-городнього господарства.

Другий тип - напівзанурювальний - встановлюється таким чином, що його робочі частини занурені в рідке середовище, а двигун розташований над ним. Для цього використовується спеціальна платформа-поплавок, яка регулює розташування насосу. Очищення вигрібних ям і каналізаційних стоків - пряме призначення цього пристрою.

Про нас

Watermall.com.ua - інтернет-магазин з продажу насосів для води, насосних станцій, насосного обладнання, гідроакумуляторів і розширювальних баків для опалення та водопостачання. Займаємося доставкою та установкою товарів в такі міста: Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Одеса, Полтава, Херсон, Миколаїв, Суми та в інші міста України
facebook google+ twitter
Телефони
+38 068 963 49 09
+38 063 936 49 49
Графік роботи:
Будні: 09:00 - 19:00,
Сб. 10:00 - 15:00, Нд: вихідний